2024-04-25 12:10 - 2024-04-25 12:10

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» 25 квітня 2024 року відбудеться традиційна VІІ Всеукраїнська науково-технічна конференція «Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки».

Тематика конференції:

– проблеми і перспективи механізації виробничих процесів у будівництві;

– створення ефективного обладнання, пристроїв і машин для виробництва будівельних матеріалів;

– сучасні методи та технології використання, виробництва і ремонту автомобільної та будівельної техніки;

– тенденції розвитку конструкції автомобіля;

– технічна експлуатація і сервіс автомобіля;

– перспективні приводи;

– автотехнічна експертиза.

Організатор конференції –

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Співорганізатори:

– Київський національний університет будівництва і архітектури (м. Київ);

– Національний транспортний університет (м. Київ);

– Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ);

– Харківський національний автомобільно-дорожній університет (м. Харків);

– Харківським національним університетом міського господарства імені О.М.Бекетова (м. Харків);

– Національний університет «Львівська політехніка» (м. Львів);

– Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне);

– Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (м. Кременчук);

Український державний університет залізничного транспорту (м. Харків);

– Вінницький національний технічний університет (м. Вінниця);

– Криворізький національний університет (м. Кривий Ріг);

– Центральноукраїнський національний технічний університет (м. Кропивницький).

Порядок роботи конференції

25 квітня 2024 року

10:30 – 11:00 – реєстрація учасників (ауд. 214л).

11:00–14:00 – пленарне засідання (в on-line та off-line режимі).

14:00–14:30 – підведення підсумків роботи конференції.

Робоча мова конференції: українська, англійська.

Організаційний внесок 250 грн передбачає очну чи заочну участь у конференції й отримання учасником «Програми конференції» та «Матеріалів конференції» в електронному вигляді. Транспортні витрати, витрати на проживання, харчування, екскурсійне обслуговування тощо несуть учасники конференції.

Умови участі у конференції

1. Для участі у конференції необхідно не пізніше зазначеного вище терміну надіслати на e-mail budmashpoltava@gmail.com анкети-заявки (бланк додається), що обов'язково заповнюються як на кожного автора тез чи статті, так і на кожного учасника, який бере участь у конференції без публікації.
  2. За результатами роботи конференції буде видано збірник «Матеріали конференції», в якому можна опублікувати як тези обсягом 1…3 сторінки. Вартість публікації включено до організаційного внеску. «Матеріали конференції» будуть розміщені в інтернеті в репозитарії Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
  3. Довідка про участь у конференції буде надаватися за попереднім замовленням за умови виступу чи публікації.

Робоча мова конференції: українська, англійська.

Регламент конференції:

– вступна доповідь – до 10 хв;

– доповідь – до 10 хв;

– повідомлення – до 5 хв;

– стендова (заочна) доповідь.

Реквізити для сплати організаційного внеску

Отримувач: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Національний університет імені Юрія Кондратюка)

IBAN: UA778201720313201002201009727

Код ЄДРПОУ 02071100

Код призначення платежу: 25010100

Призначення платежу: За участь ПІБ у конференції «Створення, експлуатація і ремонт…».

Секретар конференції:

+38 (050) 633 16 52, +38 (098) 057 85 91, +38( 093)838329  – Нестеренко Микола Миколайович, доцент кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки, к.т.н. ;

Завідувач кафедри будівельних машин та обладнання

+38 (066) 728 55 68, +38 (098) 549 41 54– Орисенко Олександр Вікторович, доцент кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки, к.т.н.

e-mail: budmashpoltava@gmail.com

Місце проведення конференції

Адреса:

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,

Першотравневий проспект, 24,

36000, м. Полтава, Україна.

Zoom Конференція.
Час: 25 квітня 2024, 11:00 AM, Київ.

Увійти до Zoom Конференції

Идентифікатор конференції: 861 6467 3216